خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1777068 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

فعالیت های رسانه‌ای و اطلاع رسانی با توان بیشتری پیگیری شود

مهر | اجتماعی و حوادث | دوشنبه، 24 دی 1397 - 12:08
سرپرست سازمان تأمین اجتماعی شناساندن چالش های این سازمان به جامعه و ارائه راهکارهای برون رفت از چالش ها رااز مهمترین وظایف واحدهای فرهنگی و اطلاع رسانی سازمان تأمین اجتماعی عنوان کرد.
فعاليت،تغييرات،برقراري،ارتباطي،ارتباط،ارتقاء،رسانه،تأمين،فره ...

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدحسن زدا در جلسه ای با مدیران و کارکنان حوزه های ارتباطی، رسانه ای و فرهنگی سازمان تأمین اجتماعی تحت عنوان الزامات شفافیت و پاسخگویی؛ گفت: فرهنگ پاسخ گویی در سازمان باید گسترش یابد.
وی با بیان اینکه در حوزه های ارتباطی و فرهنگی سازمان تأمین اجتماعی ظرفیت بسیار بالایی وجود دارد، اظهار داشت: در این مجموعه کارهای بزرگی قابل انجام است و امکان ارتقاء فعالیت ها و رسیدن به نتایج بسیار بهتری در این حوزه فراهم است.
سرپرست سازمان تأمین اجتماعی بر لزوم برقراری ارتباط مناسب ساختاری بین حوزه های فرهنگی و رسانه ای این سازمان با سایر حوزه ها تأکید کرد و افزود: کارآمدی و اثربخشی واحدهای مختلف سازمان از طریق برقراری ارتباط موثر با حوزه های فرهنگی و رسانه ای ارتقاء می یابد.
زدا ارتقاء فرهنگ گفتگو و انتقاد پذیری در درون سازمان تأمین اجتماعی را از جمله مأموریت های حوزه فرهنگی، رسانه ای و ارتباطی این سازمان برشمرد و گفت: برای تحقق این هدف از قابلیت ها و امکانات موجود باید بهترین بهره برداری صورت گیرد.
ابراهیم رستمیان مقدم، رئیس شورای سیاستگذاری نشریات آتیه نو و قلمرو رفاه در این جلسه گفت: در حوزه فرهنگی و رسانه ای اصلاح نگرش و رفتار جامعه نسبت به سازمان تأمین اجتماعی با استفاده از قابلیت ها و امکانات در اختیار پیگیری می شود.
وی بر استفاده حداکثری از توان نیروی انسانی به منظور تحقق اهداف سازمان تأمین اجتماعی در حوزه رسانه ای و فرهنگی تأکید کرد و گفت: وظیفه سنگینی برعهده فعالان این حوزه قرار دارد و باید با برنامه ریزی دقیق فعالیت های رسانه ای سازمان با جهت گیری مناسب دنبال شود.
محمدرضا جعفریان، معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی نیز در این نشست گفت: مباحث فرهنگی و اجتماعی در سازمان تأمین اجتماعی از اهمیت بالایی برخوردار هستند و جایگاه حوزه فرهنگی و اجتماعی در این سازمان باید تقویت شود.
وی با اشاره به تغییرات سریع فضای رسانه ای کشور، گفت: تغییرات اجتماعی نیز با سرعت انجام می شود و عملکرد و فعالیت حوزه فرهنگی و اجتماعی سازمان نیز باید متناسب با این تغییرات باشد.
جعفریان ادامه داد: برای تغییر گفتمان اجتماعی و ارتقاء تعاملات به نفع پیشبرد اهداف سازمان باید همه ارکان سازمان به مسائل فرهنگی و اجتماعی باور داشته باشند.
افسانه قاسملو، کارشناس روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی گفت: مخاطبان سازمان تأمین اجتماعی گسترده هستند و از همه ابزارهای موجود برای برقراری ارتباط با مخاطبان استفاده می شود.
وی همراهی تمامی واحدهای تخصصی سازمان برای اطلاع رسانی به جامعه تحت پوشش را ضروری دانست و افزود: ارتباط با رسانه ها و انتقال اخبار سازمان روند رو به رشد و توسعه خوبی را طی می کند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1777068 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.