خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 10 مهر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

فعالیت های رسانه‌ای و اطلاع رسانی با توان بیشتری پیگیری شود

مهر | اجتماعی و حوادث | دوشنبه، 24 دی 1397 - 12:08
سرپرست سازمان تأمین اجتماعی شناساندن چالش های این سازمان به جامعه و ارائه راهکارهای برون رفت از چالش ها رااز مهمترین وظایف واحدهای فرهنگی و اطلاع رسانی سازمان تأمین اجتماعی عنوان کرد.
فعاليت،تغييرات،برقراري،ارتباطي،ارتباط،ارتقاء،رسانه،تأمين،فره ...

خلاصه خبر

زدا ارتقاء فرهنگ گفتگو و انتقاد پذیری در درون سازمان تأمین اجتماعی را از جمله مأموریت های حوزه فرهنگی، رسانه ای و ارتباطی این سازمان برشمرد و گفت: برای تحقق این هدف از قابلیت ها و امکانات موجود باید بهترین بهره برداری صورت گیرد.
ابراهیم رستمیان مقدم، رئیس شورای سیاستگذاری نشریات آتیه نو و قلمرو رفاه در این جلسه گفت: در حوزه فرهنگی و رسانه ای اصلاح نگرش و رفتار جامعه نسبت به سازمان تأمین اجتماعی با استفاده از قابلیت ها و امکانات در اختیار پیگیری می شود.
جعفریان ادامه داد: برای تغییر گفتمان اجتماعی و ارتقاء تعاملات به نفع پیشبرد اهداف سازمان باید همه ارکان سازمان به مسائل فرهنگی و اجتماعی باور داشته باشند.
وی همراهی تمامی واحدهای تخصصی سازمان برای اطلاع رسانی به جامعه تحت پوشش را ضروری دانست و افزود: ارتباط با رسانه ها و انتقال اخبار سازمان روند رو به رشد و توسعه خوبی را طی می کند.