خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1770295 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تردد روان در آزادراه زنجان- قزوین/ انسداد اتوبان رد شد- اخبار اقتصادی

تسنیم | اقتصادی | دوشنبه، 24 دی 1397 - 12:07
مقام مسئول سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای با اشاره به نمک پاشی و برف روبی مستمر در آزادراه زنجان-قزوین، گفت: از دیروز هیچ انسدادی در این اتوبان به دلیل بارش برف نداشته ایم.
روبي،برف،اتوبان،راهداري،زنجان

جواد یوسفی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، اظهار کرد: در اتوبان زنجان هر 15 کیلومتر پارکینگ هایی برای توقف خودروها پیش بینی شده است.
وی ادامه داد: در این پارکینگ ها شب ها معمولا 50 تا 100 کامیون استراحت می کنند چون دارای روشنایی مناسبی است.
وی با بیان این که ساعت 4 و 30 دقیقه بامداد امروز بارش برف در استان زنجان آغاز شد، تصریح کرد: از همین ساعت عوامل راهداری در همه قسمت های اتوبان اقدام به بروف روبی و نمک پاشی کردند که تاکنون سه مرحله این کار را انجام داده اند.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل استان زنجان با تاکید بر این که هم اکنون 90 درصد طول آزادراه سیاه (برف روبی انجام شده) است، اظهار کرد: در حال حاضر هیچ گره ترافیکی به دلیل بارش برف در اتوبان زنجان نداریم و تردد روان است.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1770295 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.