خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1770295 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

شارژ مجدد کارت‌های اعتباری تلفن همگانی میسر شد

باشگاه خبرنگاران | یادداشت | دوشنبه، 24 دی 1397 - 12:05
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران با انتشار پستی در اینستاگرام خود از فراهم شدن امکان شارژ مجدد کارت‌های تلفن همگانی خبر داده است.
مجدد،همگاني،شارژ،تلفن،شركت،مخابرات

مدیرعامل شرکت مخابرات اعلام کرد:
به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، سید مجید صدری، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از فراهم شدن امکان شارژ مجدد کارت‌های تلفن خبر داد.
متن پست اینستاگرامی مدیر عامل شرکت مخابرات به شرح زیر است:
شرکت مخابرات ایران بنا به تعهد اجتماعی خود نسبت به متقاضیان استفاده از تلفن همگانی، قابلیت شارژ مجدد را برای کارت های اعتباری فراهم کرده است.
طبق برنامه ریزی های انجام شده طرح‌های متعددی برای به روز رسانی تلفن‌های همگانی و ارایه نسل جدید کارت‌های تلفن داریم و ان شاءلله تا پایان امسال این تلفن‌ها به روز رسانی می‌شود.
به زودی گروه‌های خاص جمعیتی به ویژه ندامتگاه، خوابگاه و پادگان‌ها از مزایای این پروژه که فاز اول آن در تهران اجرا می‌شود، بهره مند می‌شوند.
بیشتر بخوانید: ارائه خدمات متنوع مخابراتی بر بستر پیام‌رسان گپ
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1770295 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.