خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1756163 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

معضل ترافیکی «الشتر» حل شود/ نصب سرعت‌گیر با مصوبه شورای ترافیک

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 12:02
الشتر- فرماندار سلسله با تاکید بر لزوم رفع معضل ترافیکی در این شهرستان گفت: نصب سرعت‌گیر تنها با مصوبه شورای ترافیک سلسله انجام شود.
خسروي،شوراي،ترافيك،شهرستان،سلسله

به گزارش خبرنگار مهر، جلسه شورای ترافیک شهرستان سلسله به ریاست شریف خسروی فرماندار سلسله و حضور اعضای شورای ترافیک این شهرستان برگزار شد.
شریف خسروی فرماندار سلسله با اشاره به اینکه مدیران باید بحث آسایش و آرامش مردم باید در نظر بگیرند و با اجرای مصوبات شورای ترافیک آرامش را در شهر حاکم کنند، اظهار داشت: از کم کاری مدیران در این حوزه گزارشی تهیه و مدیر مربوطه به مدیرکل معرفی می شود.
وی با بیان اینکه از راهنمایی و رانندگی شهرستان سلسله رضایت نداریم، تصریح کرد: باید معظل ترافیکی شهرستان را حل کنند و در این راستا از همه امکانات موجود استفاده شود.
فرماندار سلسله با تاکید بر اینکه نصب همه علائم و تابلوهای راهنمایی و رانندگی بر عهده شهرداری است، البته این امر باید با نظر کارشناسان راهنمایی و رانندگی انجام شود، افزود: ماشین های میوه فروش باید در مکان مناسبی ساماندهی شوند.
خسروی یادآور شد: هر سرعت گیری که در سطح شهرستان احداث می شود باید مصوبه شورای ترافیک را داشته باشد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1756163 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.