خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 03 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

معضل ترافیکی «الشتر» حل شود/ نصب سرعت‌گیر با مصوبه شورای ترافیک

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 12:02
الشتر- فرماندار سلسله با تاکید بر لزوم رفع معضل ترافیکی در این شهرستان گفت: نصب سرعت‌گیر تنها با مصوبه شورای ترافیک سلسله انجام شود.
خسروي،شوراي،ترافيك،شهرستان،سلسله

به گزارش خبرنگار مهر، جلسه شورای ترافیک شهرستان سلسله به ریاست شریف خسروی فرماندار سلسله و حضور اعضای شورای ترافیک این شهرستان برگزار شد.
شریف خسروی فرماندار سلسله با اشاره به اینکه مدیران باید بحث آسایش و آرامش مردم باید در نظر بگیرند و با اجرای مصوبات شورای ترافیک آرامش را در شهر حاکم کنند، اظهار داشت: از کم کاری مدیران در این حوزه گزارشی تهیه و مدیر مربوطه به مدیرکل معرفی می شود.
وی با بیان اینکه از راهنمایی و رانندگی شهرستان سلسله رضایت نداریم، تصریح کرد: باید معظل ترافیکی شهرستان را حل کنند و در این راستا از همه امکانات موجود استفاده شود.
فرماندار سلسله با تاکید بر اینکه نصب همه علائم و تابلوهای راهنمایی و رانندگی بر عهده شهرداری است، البته این امر باید با نظر کارشناسان راهنمایی و رانندگی انجام شود، افزود: ماشین های میوه فروش باید در مکان مناسبی ساماندهی شوند.
خسروی یادآور شد: هر سرعت گیری که در سطح شهرستان احداث می شود باید مصوبه شورای ترافیک را داشته باشد.