خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1761518 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

مخالفت حزب کارگر انگلیس با برگزاری همه پرسی مجدد در خصوص برگزیت

مهر | بین‌الملل | دوشنبه، 24 دی 1397 - 12:00
رهبر حزب کارگر انگلیس مخالفت خود را با برگزاری مجدد همه پرسی در خصوص برگزیت اعلام کرد.
ايرلند،حزب،توافق،عوام،مجلس،انگليس،ترزا

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تایم، «جرمی کوربین» رهبر حزب کارگر انگلیس در خصوص موضع این حزب درباره برگزاری همه پرسی مجدد در خصوص برگزیت گفت: گرچه بسیاری از افراد و گروه‌ها در انگلیس موافق همه پرسی دیگری بر سر برگزیت هستند، اما ما با این کار موافق نیستیم.
کوربین در گفتگو با بی‌بی‌سی در باره عواقب خروج سازمان نیافته انگلیس از اتحادیه اروپا گفت این اقدام یک فاجعه برای اقتصاد خواهد بود.
رهبر حزب کارگر انگلیس گفت در صورتی که توافق مورد نظر ترزا می، نخست وزیر بریتانیا، در مجلس عوام با شکست رو به‌ رو شود او خیلی زود طرح عدم اعتماد به ترزا می را به مجلس عوام تحویل خواهد داد.
روزنامه بریتانیایی گاردین گزارش داده که طرح رای عدم اعتماد به ترزا می، در صورت شکست توافق پیشنهادی او در مجلس عوام، پس از چند ساعت تقدیم مجلس می‌شود و نمایندگان می‌توانند یک روز بعد در مورد آن رای بدهند.
قرار است فردا سه‌شنبه ۲۵ دی (۱۵ ژانویه) مجلس عوام انگلیس نظر خود را نسبت به توافق پیشنهادی ترزا می در ارتباط با برگزیت اعلام کند.
یکی از ابهام‌های پیش‌نویس توافقنامه برگزیت به نحوه کنترل مرزهای ایرلند شمالی با جمهوری ایرلند مربوط است.
حزب اتحادگرای دموکراتیک ایرلند شمالی نسبت به توافق پیشنهادی نخست وزیر انگلیس ابراز تردید کرده است.
ترزا می‌ اما برای تصویب این طرح در پارلمان به رأی این حزب نیاز دارد.
مجلس عوام بریتانیا در مجموع ۶۵۰ کرسی دارد و ترزا می برای تایید توافق خود نیازمند ۳۱۸ رای است.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1761518 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.