خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1770675 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

۲۰۰ قرارداد در حوزه عمرانی و مرمت ابنیه‌های تاریخی همدان منعقد شد

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:55
همدان - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان گفت: امسال ۲۰۰ قرارداد در حوزه عمرانی و مرمت ابنیه‌های تاریخی استان منعقد شده است.
حوزه،استان،گردشگري،همدان

علی مالمیر در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه سال ۹۷ به علت میزبانی رویدادهای بین‌المللی حوزه گردشگری سال موفقیت‌آمیزی برای استان همدان بوده است، بیان کرد: امسال با استفاده از ظرفیت‌های گردشگری؛ استان همدان را در سطح کشور به نحوه مطلوب معرفی کردیم و ظرفیت‌های استان همدان را به گردشگران شناساندیم.
وی با اشاره به وجود محدودیت‌های اعتباری عنوان کرد: حوزه گردشگری استان همدان در مقایسه با سال ۹۴ با بیش از ۱۰ برابر افزایش اعتبارات همراه بوده است.
مالمیر افزود: با مشارکت گرفتن از بخش خصوصی و بخش‌های دیگر همچون شهرداری‌ها، دهیاری‌ها در حوزه گردشگری شاهد رشد حضور گردشگران در استان همدان بودیم.
وی همچنین با بیان اینکه امسال ۲۰۰ قرارداد در حوزه عمرانی و مرمت ابنیه‌های تاریخی استان همدان منعقد شده است، گفت: از این تعداد ۱۴۷ مورد در حوزه مرمت ابنیه‌های تاریخی بوده و مابقی در حوزه زیرساخت‌های گردشگری در روستاهای هدف و منطقه‌های نمونه گردشگری مدنظر قرار گرفته است.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان عنوان کرد: تاکنون بیش از ۳۷ میلیارد تومان برای این اقدام هزینه شده است.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1770675 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.