خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1761518 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

طلب دو هزار میلیارد تومانی شهرداری تهران از نیروهای مسلح- اخبار اجتماعی

تسنیم | اجتماعی و حوادث | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:54
رئیس شورای شهر تهران از طلب دو هزار میلیارد تومانی شهرداری تهران از ارتش، سپاه و نیروهای مسلح خبر داد.
محسن،تسنيم،شهر،شوراي،بند،شهرداري،ماده،35،تهران

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، محسن هاشمی رفسنجانی در ادامه یکصدو پانزدهمین جلسه شورای شهر تهران که صبح امروز به منظور بررسی و تصویب برنامه 5 ساله سوم شهرداری تهران برگزار شد درباره ماده 35 این برنامه که به تعیین تکلیف بدهی‌های شهرداری تهران تاکید دارد، اظهار کرد: در بند 3، ماده 35 شهرداری مجاز است مطالبات قطعی اشخاص حقیقی و حقوقی، خصوصی و تعاونی که در چارچوب قوانین و مقررات مربوطه تا پایان سال 96 ایجاد شده را با اسناد خزانه اسلامی یا سایر اوراق بهادار دولتی قابل واگذاری به غیر در سقف بودجه غیر نقد مصوب و بر اساس تخصص اداره کل خزانه‌داری به ارزش اسمی آن تصویه کند.
وی افزود: اگر اعضای شورای شهر تهران بند اشاره شده را از ماده 35 حذف کنند مشکل در بحث تهاتر خواهیم داشت و در واقع دست شهرداری تهران در این حوزه بسته می‌شود.
رئیس شورای شهر تهران در ادامه درباره بند 3 ماده 35 تصریح کرد: در حال حاضر شهرداری دو هزار میلیارد تومان از ارتش و سپاه و نیروهای مسلح طلب دارد که این بدهی از محل پسماند و عوارض نوسازی است که تاکنون محقق نشده است.
به گزارش تسنیم، پس از صحبت‌های محسن هاشمی و نظرات موافق و مخالف، در نهایت اعضای شورای شهر تهران با 19 رای به بند 3 ماده 35 رای دادند.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1761518 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.