خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1761513 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

سرمربی بیکار اروگوئه‌ای جانشین کی‌روش می‌شود!

مهر | ورزشی | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:52
طبق اعلام یک سایت کلمبیایی، «خورخه فوساتی» سرمربی اروگوئه‌ای گزینه جانشینی کارلوس کی‌روش در تیم ملی فوتبال ایران است.
ايران،ملي،كلمبيا،تيم

به گزارش خبرنگار مهر، حضور کارلوس کی روش در تیم ملی فوتبال کلمبیا بعد از اتمام جام ملت های آسیا هر روز بیش از پیش در رسانه های کشور کلمبیا مطرح و بر آن تاکید می شود.
در تازه ترین خبر، سایت «Gol Caracol» کلمبیا اعلام کرد که خورخه فوساتی سرمربی اروگوئه ای بعد از حضور کی روش در تیم ملی کلمبیا، روی نیمکت تیم ایران می نشیند.
این سایت اعلام کرد در شرایطی که کی روش به نیمکت کلمبیا نزدیکتر می شود، ایران هم باید به دنبال جانشینی برای او باشد و نام خورخه فوساتی برای تیم ملی این کشور مطرح شده است.
فوساتی در شرایطی گزینه هدایت تیم ملی ایران معرفی شده که سابقه کار در تیم ملی قطر و تیم های باشگاهی همچون الریان، السد، العین و الشباب را در کارنامه دارد و از دو سال پیش بدون تیم بوده است.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1761513 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.