خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1756163 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

بروکسل درصدد تعویق تحقق برگزیت است

مهر | بین‌الملل | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:44
برخی از رسانه های انگلیسی از تلاش نامحسوس بروکسل برای تعویق تحقق خروج انگلیس از اتحادیه اروپا خبر دادند.
اتحاديه،بروكسل،زمان،اروپا،انگليس

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اروپا آنلاین، در حالی که زمان زیادی تا پایان ماه مارس و اجرای توافق شده برگزیت باقی نمانده است، رسانه های انگلیس از تعمد بروکسل برای به تعویق انداختن زمان خروج این کشور از اتحادیه اروپا خبر داده اند.
روزنامه گاردین چاپ لندن با انتشار مطلبی در شماره امروز خود نوشت: شواهد و رفت آمدهای مقامات انگلیس به بروکسل این طور نشان می دهد که اتحادیه اروپا بدون بیان صریح دلایل خود در پی به تعویق انداختن زمان اجرای برگزیت است.
گرچه پیش تر انگلیس و اتحادیه اروپا بر سر تاریخ ۲۹ ماه مارس ۲۰۱۹ به توافق رسیده بودند، اما اکنون زمزمه هایی از لندن و بروکسل مبنی بر تقاضای زمان بیشتر به گوش می رسد.
این در حالی است که نمایندگان پارلمان انگلیس قرار است در نشست روز آینده خود تصمیم نهایی پارلمان درباره برگزیت را اعلام کنند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1756163 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.