خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1756460 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

دستگاه‌های حوزه محیط زیست در سلسله جلوی تخریب جنگل‌ها را بگیرند

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:41
الشتر- فرماندار سلسله گفت: دستگاه‌های حوزه محیط زیست در این شهرستان باید با اقدام به موقع جلوی تخریب جنگل‌ها و از بین رفتن درختان بلوط را بگیرند.
بشود،فرماندار،خسروي،سلسله،دهياران،اراضي

به گزارش خبرنگار مهر، همایش امور اراضی در سالن فرمانداری سلسله با حضور روسای ادارات تابعه و دهیاران برگزار شد.
شریف خسروی فرماندار سلسله در این همایش گفت: هر آنچه که یک شهردار مسئولیت دارد، دهیار هم دارای همان اختیارات است؛ از دهیاران می خواهم که از اراضی ملی مراقبت کنند.
وی با بیان اینکه دولت اگر می خواهد اراضی حفظ بشود بخاطر خود مردم است، تصریح کرد: منابع طبیعی نباید از کشت در اراضی که اجداد مردم در آنجا کشت کرده اند، جلوگیری کند و این اراضی باید به خود مردم واگذار شود.
فرماندار سلسله با تاکید بر اینکه نباید اجازه بدهیم درختان بلوط که میراث کهن این سرزمین هستند از بین بروند، باید از این میراث نگهداری بشود، افزود: تخریب های صورت گرفته در سطح جنگل ها و مراتع باید از سوی دهیاران به موقع به بخشداران اطلاع رسانی شود تا نهادهای ذی ربط وارد عمل شوند.
خسروی افزود: بنیاد مسکن، جهاد کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست به موقع ورود پیدا کنند و اجازه سوء استفاده را به افراد ندهند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1756460 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.