خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1795139 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

شهرداری‌های استان بوشهر سهم آموزش و پرورش را پرداخت کنند

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:38
بوشهر - مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: شهرداری‌های استان بوشهر سهم آموزش و پرورش را پرداخت کنند.
طرح،اشاره،مدارس،آموزش،پرورش،بوشهر،استان

به گزارش خبرنگار مهر، ناصر کرمی صبح دوشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار داشت: برنامه‌ریزی لازم را در زمینه طرح تقویت بنیه علمی داشته باشیم و این طرح از پایه اجرا شود.
وی از اجرای طرح توانمندسازی آموزگاران در استان خبر داد و بیان کرد: تشکیل کارگروهی با همکاری دانشگاه خلیج فارس با هدف بررسی محتوای آموزشی و پرورشی در دست اجرا است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر از توزیع سیستم سرمایشی مدارس استان با اولویت مناطق روستایی و محروم استان خبر داد و اضافه کرد: از سال ۹۳ تاکنون دو هزار و ۲۵۷ دستگاه کولر در مدارس شهری و ۸۲۴ کولر در مدارس روستایی توزیع شده است.
وی با اشاره به اینکه استان بوشهر هشت هزار کلاس درس دارد و برخی از کولرها هرساله فرسوده می‌شوند، تاکید کرد: این کولرها نیازمند جایگزینی هستند و نیاز است که کولرهای جدید برای این کلاس‌ها جایگزین شود.
کرمی با اشاره به بررسی عملکرد شهرداری‌های استان بوشهر در حمایت از برنامه‌های آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: ۸۴۰ میلیون تومان جمع پرداختی شهرداری‌های استان بوشهر تا امروز بوده است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به اینکه هشت شهرداری تاکنون هیچ مبلغی واریز نکرده است، خاطرنشان کرد: شهرداری‌های عالی‌شهر، چغادک، آباد، انارستان، بوشکان، کلمه، آبدان، نخل تقی و سیراف تاکنون مبلغی را واریز نکرده‌اند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1795139 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.