خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 934709 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

اعلام نتایج آزمون‌ طرح ارزیابی حافظان قرآن/ مهلت ارسال مدارک برای مرحله چهارم تا فردا

باشگاه خبرنگاران | فرهنگی و هنری | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 18:34
نتایج مرحله سوم از سیزدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم از سوی دبیرخانه طرح در سازمان دارالقرآن الکریم منتشر شد.
تأييد،اعطاي،طرح،حفظ،آزمون،دبيرخانه،ارسال،تدريس،سوابق،حافظان،مرح…

به گزارش حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، نتایج مرحله سوم از سیزدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم از سوی دبیرخانه طرح در سازمان دارالقرآن الکریم منتشر شد.
حافظان محترمی که مجاز به شرکت در آزمون مرحله چهارم شده‌اند، در صورت دارا بودن ۱۰ سال سابقه تدریس در زمینه آموزش حفظ قرآن کریم، باید سوابق تدریس حفظ خود را از طریق فرم‌های مربوطه حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ به آدرس دبیرخانه فوق‌الاشاره ارسال کنند.
قبول‌شدگان یعنی حائزین دریافت مدرک درجه ۲و۳ غیر تکراری باید یک قطعه عکس (۴*۳) با زمینه روشن (با پشت‌نویسی کامل)، یک برگ تصویر شناسنامه و کارت ملی خود را حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ به آدرس: تهران، خیابان حافظ، پایین‌تر از خیابان طالقانی، خیابان رشت، پلاک ۳۹ (سازمان دارالقرآن الکریم دبیرخانه ارزیابی و اعطای مدرک به حافظان قرآن کریم) کد پستی ۱۵۹۱۸۱۸۵۱۱ ارسال کنند.
حافظانی که موفق به کسب مدرک با درجه اعلام شده (تکراری) شده‌اند، مدرک جدیدی برای ایشان صادر نمی‌شود، لذا از ارسال مجدد مدارک خودداری نمایند.
پس از تأیید سوابق ۱۰ ساله توسط دبیرخانه و شورای کارشناسی ارزیابی حافظان قرآن کریم، به افراد تأیید شده شش‌ماه فرصت مطالعه داده خواهد شد.
همچنین زمان و مکان دقیق برگزاری آزمون این مرحله پس از تأیید سوابق تدریس حفظ، طی نامه رسمی به اطلاع ایشان خواهد رسید.
عدم ارسال به موقع سوابق تدریس حفظ، به منزله انصراف از حضور در آزمون مرحله چهارم خواهد بود.
منابع آزمون مرحله چهارم به شرح جدول زیر خواهد بود:
علوم قرآنی
کتاب علوم قرآنی، تألیف آیت‌الله معرفت، انتشارات سمت
تفسیر
سُوَر منتخب از تفسیر نمونه (تألیف آیت‌الله مکارم شیرازی) با حذف بخش‌هایی که با عنوان نکات و نکات تفسیری آمده است: حمد، بقره، آل عمران، نساء، مائده، انفال، توبه، هود، یوسف، اسراء، نحل، مومنون، احزاب، حجرات، انسان، یس، لقمان، قیامه، صف، جمعه، منافقون، تغابن، روم، عنکبوت، دخان، واقعه، ملک، رحمان، حشر، حدید و جزء سی ام قرآن کریم
براساس مصوبه چهل‌وسومین جلسه شورای کارشناسی و تخصصی طرح اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم در تاریخ ۱۳۹۳/۲/۳ قبولی مراحل اول و سوم حفاظی که مجاز به شرکت در مرحله چهارم طرح شده‌اند، تا زمان ارسال سوابق تدریس ۱۰ ساله توسط ایشان، محفوظ خواهد بود.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 934709 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.