خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1761570 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

شبکه توزیع گوشت قرمز دولتی در ایلام گسترش می‌یابد- اخبار استانها

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:36
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام از تدوین برنامه جدید برای گسترش وبهبود شبکه توزیع گوشت قرمز دولتی خبر داد.
ايلام،ترميم،شريفي،سازمان،طرح،قيمت،مرغ،توزيع،گوشت

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام،سعید شریفی صبح امروز در ارتباط با گسترش و ساندهی گوشت قرمز در ایلام اظهار داشت: به منظور ایجاد رفاه مردم و همچنین آسان شدن زمینه تهیه گوشت مورد نیاز مشتریان، در حال ترمیم و بهبود شبکه توزیع هستیم.
وی اضافه کرد: علاوه بر استمرار توزیع از طریق واحدهای قصابی و مغازه های پروتئینی دارای پروانه کسب، طرح اعزام ماشین های یخچالدار سیار به حاشیه شهر شروع شده است.
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت ادامه داد: در مرحله بعد از طریق تعاونی های مصرف ادارات و براساس اولویت بندی تقاضاهای دریافتی، گوشت مورد نیاز کارکنان ادارات نیز تامین خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد: تاکنون از این طریق گوشت مورد نیاز تعدادی از مراکز تحت پوشش سازمان های حمایتی بهزیستی، کمیته امداد و مراکز آموزشی تحت پوشش آموزش و پرورش و دانشگاهها تامین شده است.
این مسئول ادامه داد: علاوه بر ترمیم و بهبود شبکه توزیع تشدید بازرسی ها و برخورد با گرانفروشان در دستور کار است.
شریفی با اشاره به مثبت بودن نتایج طرح ها و برنامه های این سازمان برای متوقف نمودن روند افزایش قیمت مرغ در طی هفته جاری اضافه کرد: بسته کارشناسی برآورد قیمت تمام شده، فرایند توزیع و شیوه های نظارتی بر عرضه مرغ کشتار روز تدوین شده که با عملیاتی شدن این طرح در طی هفته آینده، امیدوار به کاهش محسوس و تثیبت قیمت مرغ در استان خواهیم بود.
انتهای پیام/ تبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1761570 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.