خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1761769 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

در آینده شاهد واکنش‌های متفاوت خواهید بود

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:36
سخنگوی وزارت خارجه در رابطه با اقدامات اروپا علیه ایران گفت: در قبال هر رفتار خصمانه‌ای در چارچوب شئونات عمل کرده و در آینده شاهد واکنش‌های متفاوت خواهید بود.
قاسمي،كشور،ادامه،اظهار،قبال،وزارت،خارجه،اروپايي،ايران

قاسمی در رابطه با رفتار اروپایی ها در قبال ایران:
ب ه گزارش حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگارارن جوان، بهرام قاسمی سخنگوی دستگاه دیپلماسی در نشست هفتگی خود با اصحاب رسانه با تبریک ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار اظهار کرد: درگذشت دو تن از همکارانم در وزارت خارجه را تسلیت عرض می‌کنم و همچنین از وقوع حادثه سقوط بوئینگ ٧٠٧ اظهار تاسف می‌کنم که به واسطه آن تعدادی از هموطنانمان جانباختند.
وی در پاسخ به سئوالی پیرامون اظهارات کشور‌های غربی در خصوص آزمایش‌های موشکی ایران، گفت: اظهار نظر پمپئو و مقامات فرانسوی نابجا است.
ایران به عنوان کشوری مستقل حق استفاده از تمامی تکنولوژی‌های موجود را دارد و اقدامات تهران در همین چارچوب و است و معطل نظر دیگران نخواهد ماند.
وی ادامه داد: در گذشته با یک کشور اروپایی وارد مذاکره شدیم توافقاتی هم انجام شد، اما آن کشور اروپایی تعهدات خود را انجام نداد.
ایران با استفاده از دانش بومی راه خود را ادامه خواهیم داد، با وجود کوتاهی آن کشور و شرکت اروپایی راه خود را ادامه دادیم.
آزمایش‌های موشکی منافاتی با ٢٢٣١ ندارد و ارتباط دادن این‌ موارد به هم مذبوحانه است.
علاوه براین باید بگویم که عمدتا سکوی پرتاب آن‌ها از لحاظ فناوری با موشک‌های نظامی متفاوت است.
سخنگوی وزارت خارجه در پاسخ به این سئوال که واکنش وزارت خارجه در قبال رفتار‌های تند اروپایی‌ها علیه ایران چه خواهد بود؟
گفت: وزارت خارجه در قبال هر رفتار خصمانه‌ای در چارچوب شئونات ایران اقدامات لازم را انجام خواهد داد.
در آینده نیز شاهد واکنش‌های متفاوت خواهید بود.
درحال تکمیل...برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1761769 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.