خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1775250 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

2000 دانش‌آموز خراسان جنوبی به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند- اخبار استانها

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:33
رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی خراسان جنوبی گفت: دو هزار دانش آموز دختر و پسر استان به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند.
دختر،اردوهاي،نور،راهيان،اعزام

سرهنگ جواد عقیلی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند، از اعزام اردوهای دانش‌آموزی راهیان نور از 30 دی ماه خبر داد و اظهار داشت: نخستین اعزام کاروان‌های دانش‌آموزی امسال از 30 دی ماه آغاز می‌شود و تا 29 بهمن ادامه دارد.
رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی خراسان جنوبی از اعزام 2 هزار دانش‌آموز دختر و پسر به اردوهای زیارتی راهیان نور خبر داد و افزود: اعزام دانش آموزان دختر از 10 اسفندماه آغاز می‌شود که این اعزام‌ها توسط 12 دستگاه اتوبوس انجام می‌شود.
وی گفت: این اردوها اجباری نبوده و به مدت پنج روز دانش‌آموزان پایه دهم و یازدهم از مناطق شلمچه، هویزه، اروند کنار، دهلاویه، معراج شهدا و مسجد خرمشهر بازدید می‌کنند.
عقیلی بیان کرد: اردوی راهیان نور دانش‌آموزی اردویی پنج روزه است که از هر دانش‌آموز مبلغ 95 هزار تومان دریافت می‌شود.
انتهای پیام/ تبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1775250 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.