خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1777097 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

بارش برف در محور اسالم به خلخال/ رانندگان زنجیرچرخ داشته باشند

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:33
رشت- جانشین پلیس راه گیلان با اشاره به بارش برف در بخشی از محور اسالم به خلخال از رانندگانی که قصد تردد در این محور را دارند خواست تا تجهیزات زمستانه به ویژه زنجیرچرخ به همراه داشته باشند.
بارش،كوهستاني،اشاره،سرهنگ،صفاري،گيلان،استان،محورهاي

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ جابر صفاری صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران به وضعیت محورهای استان گیلان اشاره و اظهارکرد: ترافیک در محورهای برون شهری گیلان در حال حاضر روان و عادی بوده و گره ترافیکی گزارش نشده است.
سرهنگ صفاری در ادامه با اشاره به حوادث رانندگی ۲۴ ساعت گذشته در محورهای استان، افزود: در ۱۵ فقره تصادف منجر به جرح ۱۶ نفر از هموطنان مصدوم شدند که با کمک نیروهای اورژانس و امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.
وی عدم توجه به جلو و انحراف به چپ را از مهم‌ترین عوامل وقوع این تصادفات عنوان و بیان‌کرد: از رانندگان درخواست می شود با صبر و حوصله و احتیاط بیشتری در محورهای استان تردد کنند.
جانشین پلیس راه گیلان با اشاره به وضعیت محورهای کوهستانی و برف‌گیر استان، تصریح‌کرد: براساس گزارشات دریافتی از مرکز اطلاعات و کنترل ترافیکی استان گیلان در حال حاضر در بخشی از محور اسالم به سمت خلخال شاهد بارش برف هستیم.
وی از رانندگانی که قصد تردد از این محور و سایر محورهای کوهستانی استان گیلان را دارند خواست تا تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیرچرخ را به همراه داشته باشند.
سرهنگ صفاری ادامه داد: با توجه به آغاز بارش باران در برخی از محورهای جلگه‌ای رانندگان باید سرعت مطمئنه و فاصله طولی با وسیله نقلیه جلویی را رعایت کنند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1777097 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.