خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1777083 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

بررسی تأثیر انقلاب بر هنر در «نشانی تا کلید»

مهر | فرهنگی و هنری | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:32
«نشانی تا کلید» عنوان ویژه برنامه شبکه چهار سیما است که در ایام‌الله دهه فجر روی آنتن می‌رود.
سينما،تئاتر،خوشنويسي،نشاني،كليد،هنرمندان،گفتگو،داوري،برنامه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شبکه، امید داوری تهیه‌کننده «نشانی تا کلید» درباره تولید این برنامه گفت: در «نشانی تا کلید» با هنرمندان بزرگی که در طول چهار دهه انقلاب اسلامی فعالیت هنری داشته‌اند گفتگو می کنیم.
داوری ادامه داد: این یک ویژه برنامه گفتگومحور است که در هر قسمت با هنرمندان یک رشته هنری همچون تئاتر، سینما، خوشنویسی، دیوارنگاری، گرافیک و نقاشی گفتگو و تاثیر انقلاب اسلامی را در این رشته‌ها بررسی می‌کنیم.
وی به برخی از هنرمندان این برنامه اشاره و بیان کرد: روزبه حسینی و رضا آشفته منتقدان تئاتر درباره فعالیت‌های تئاتری زنده یاد محمود استادمحمد نمایشنامه‌نویس، کارگردان و بازیگر تئاتر ایرانی گفتگو می‌کنند.
در حوزه سینما نیز رامتین شهبازی با مدیر عامل خانه سینما و منوچهر شاهسواری به گفتگو می پردازد و در بخش انیمیشن کیارش زندی با احمد عربانی صحبت می کند.
داوری افزود: کیخسرو خروش چهره ماندگار هنر خوشنویسی ایران که اولین پرتره‌ او از امام خمینی(ره) در کتاب های درسی منتشر شده است هنرمند دیگری است که در بخش خوشنویسی با او گفتگو می شود.
داوری درباره آیتم‌های برنامه گفت: در این برنامه ۵۰ دقیقه‌ای در میان گفتگوی هنرمندان، میان برنامه‌های مختلفی از آثار هنرمندان مرتبط با موضوع بحث پخش می‌شود.
تهیه‌کننده وکارگردان «نشانی تا کلید» در انتها اظهار کرد: تولید این ویژه برنامه ۱۳ قسمتی به پایان رسیده است و هم اکنون مراحل تدوین را سپری می‌کند.
«نشانی تا کلید» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی امید داوری در ۱۳ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای در گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما تهیه و تولید می‌شود و به بررسی آثار هنری مرتبط با انقلاب اسلامی می‌پردازد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1777083 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.