خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1775271 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

محور پلدختر- اندیمشک پس از یک ساعت انسداد بازگشایی شد

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:32
پلدختر- رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای پلدختر گفت: محور پلدختر- اندیمشک که به علت ریزش کوه مسدود شده بود، پس از یک ساعت انسداد بازگشایی شد.
راهداري،راهداران،محور،پلدختر

روح الله شریف زاده در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: امروز در پی بارش باران در محور پلدختر- اندیمشک بعد از روستای پاعلم در هر دو لاین ریزش کوه داشته ایم که منجر به انسداد این جاده به مدت یک ساعت شد.
وی با بیان اینکه با تلاش راهداران محور پلدختر- اندیمشک بازگشایی شد و تردد در آن جریان دارد، تصریح کرد: در جاده پلدختر- خرم آباد در پیچ «گاو زرده» روستای افرینه سه مورد ریزش کوه داشته ایم که با تلاش راهداران سریعا پاکسازی شد و تردد در آن محور نیز روان و عادی است.
رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای پلدختر یادآور شد: ۵ اکیپ راهداری در محورهای این شهرستان با تجهیزات و ماشین آلات سبک و سنگین مستقر هستند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1775271 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.