خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 10 مهر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

10500 کودک بدون حامی در اصفهان؛ 10 هزار نیکوکار جدید به جمع حامیان ایتام پیوستند

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:32
یکی از طرح‌های مورد نیاز جامعه طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین است که خیران بسیاری مایل به مشارکت در آن هستند تا به یاری کودکان و کسانی بیایند که نیاز به حمایت و توجه دارند.
مردمي،نفر،استان،كودكان،زندگي،كميته،اصفهان،امداد،حامي،اكرام،ط ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، یکی از طرح‌های پر طرفدار و مورد نیاز جامعه و نهاد خدمت رسانی مانند کمیته امداد طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین است.
کودکان ایتام و فرزندان محسنین نیاز به حمایت خیران و کمیته امداد دارند تا آنها نیز بتوانند مانند سایر کودکان به صورت عادی و معمولی به زندگی و تحصیل بپردازند و دغدغه‌های مالی سبب بازماندن آنها از تحصیل و امورات زندگی نشود.
طرح اکرام و ایتام و فرزندان محسنین از جمله طرح‌های خوب کمیته امداد است که با مشارکت در آن می‌توانیم گره کوچکی از زندگی کودکان نیازمند باز کنیم.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اصفهان در این زمینه گفت: در حال حاضر بیش از 61 هزار و 258 حامی در سراسر استان در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین مشارکت دارند.
وی با اشاره به روش‌های مشارکت در طرح‌های اکرام ایتام و فرزندان محسنین، گفت: مردم خیر اصفهان می‌توانند با مراجعه به واحد اکرام در دفاتر کمیته امداد در محل زندگی خود، حضور در پایگاه‌های مناسبتی این نهاد و یا مراجعه به تارنمای mohsenin.ir نسبت به قبول حمایت این فرزندان اقدام کنند.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اصفهان اظهار داشت: فرزندان محسنین آن دسته از نیازمندانی هستند که پدر آن‌ها در قید حیات است اما به علت بیماری یا ازکارافتادگی تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند.