خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1786436 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

صادرات 31 میلیون دلار محصولات کشاورزی از همدان- اخبار استانها

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:30
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان با بیان اینکه میزان صادرات بخش کشاورزی استان از گمرک در 9 ماهه امسال 31 میلیون و 273 هزار دلار بوده است، گفت: بخش کشاورزی 28 درصد از صادرات استان را به خود اختصاص داده است.
قلم،صادراتي،متين،دلار،ماهه،كشاورزي،همدان،استان،صادرات

حمیدرضا متین در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان در مورد صادرات بخش کشاورزی استان در 9 ماهه امسال اظهار داشت: میزان صادرات بخش کشاورزی استان در 9 ماهه امسال 31 میلیون و 273 هزار دلار بوده است.
وی افزود: صادرات بخش کشاورزی استان سهمی برابر 28 درصد از صادرات همدان را به خود اختصاص داده است.
متین با اشاره به اینکه در این مدت کشمش دومین کالای صادراتی استان بوده، گفت: کشمش با صادرات 16.3 میلیون دلار 8 /14 درصد از صادرات استان را به خود اختصاص داده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با تأکید بر اینکه در بخش کشاورزی لبنیات به عنوان سومین کالای صادراتی با صادرات 9 میلیون و 965 هزار دلار 9 درصد از صادرات استان را در بر دارد، بیان کرد: محصولات صادراتی بخش کشاورزی شامل 38 قلم کالا بوده است.
متین با بیان اینکه در 9 ماهه امسال صادرات استان از گمرک همدان از نظر ارزشی 110 میلیون 693 هزار دلار بوده است، عنوان کرد: صادرات استان به لحاظ وزنی به 302 هزار و 511 تن رسیده است.
وی با اشاره به اینکه 228 قلم کالا در نه ماهه امسال از استان به 35 کشور جهان صادر شده است، گفت: کشورهای مقصد صادرات همدان شامل آمریکا، انگلستان، آلمان، ایتالیا، هلند، رومانی، بلژیک، اکراین، لهستان، بلغارستان، ارمنستان، قزاقستان، گرجستان، آذربایجان، چک، بلاروس، روسیه، استرالیا، ترکیه، اردن، کویت، عمان، قطر، بحرین، امارات، عراق، سوریه، هند، اندونزی، سریلانکا، بنگلادش، سودان، کنیا، پاکستان و افغانستان می‌شود و که این میزان در سال قبل در مدت مشابه 111 قلم کالا و 28 کشور بوده است.
انتهای پیام/شبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1786436 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.