سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آیت‌الله نورمفیدی: مشکلات اقتصادی، گرانی و بیکاری مردم را نگران کرده است

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:30
نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: مشکلاتی که به خصوص این روزها به ویژه در مسائل اقتصادی، گرانی و بیکاری چیزهایی است که مردم بسیار خوب ما را نگران کرده و انتظار همه مردم این است که با تلاش هیئت دولت این مشکلات برطرف شود.
برون،اينچه،دست،انقلاب،جمهور،شرق،گلستان،گنبدكاووس،نورمفيدي،دو ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گنبدکاووس، آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی صبح امروز در دیدار مردمی رئیس جمهور با مردم شرق استان گلستان اظهارداشت: از طرف همه مردم استان حضور بابرکت ریاست جمهور و وزرا را خیرمقدم عرض می‌کنم.
امیدوارم این سفر همان‌طوری که ریاست جمهور وعده داد برکات بسیار خوبی برای استان ما داشته باشد.
وی افزود: یکی از امتیازات این استان وحدت، همدلی و یکپارچگی امت اسلامی است.
همه اقوام، فرق و مذاهب در عین وحدت با هم زندگی می کنند.
نورمفیدی گفت: اوایل انقلاب گروه هایی وارد استان شدند برای اینکه اوضاع را به هم بریزند، امروز نیز از بیرون مرزهای کشور دنبال این هستند که نعمتی که خداوند به استان ما داده است را از ما بگیرند ولیکن مردم خوب استان دست رد به سینه همه آنها از اوایل انقلاب تا به امروز زده اند.
وی بیان داشت: مردم گلستان انسان‌های خوب و قدردان آنچه که انقلاب تا امروز به دست آورده است، هستند.
امروز کشور ما در بخش های علمی، فناوری و خیلی از حوزه های دیگر پیشرفت های بسیار خوبی به دست آورده است.
نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: مشکلاتی که به خصوص این روزها به ویژه در مسائل اقتصادی، گرانی و بیکاری چیزهایی است که مردم بسیار خوب ما را نگران کرده است و انتظار همه مردم این است که به فضل الهی و زحمات هیئت دولت برطرف شود.
وی با اشاره به برخی از مطالبات مردم شرق استان گلستان از دولت گفت: منطقه آزاد اینچه برون یکی از این مطالبات است که امیدواریم زودتر به نتیجه برسد و وارد مرحله عمل و اجرا شود.
راه آهن اینچه برون - گنبدکاووس و از آنجا به شاهرود و اتصال آن به خطوط ریلی سراسری و رسیدن به بندرعباس ، از خواسته های دیگر این مردم است.
نورمفیدی بیان داشت: بیمارستان 400 تختخوابی و مرکز جامع سرطان از دیگر خواسته های مردم شرق استان از دولت تدبیر و امید است.
وی به تکمیل سدنرماب از سوی دولت هم اشاره کرد و گفت: مناطق مرزی ما با مشکل آب مواجه هستند و از نظر اقتصادی هم مشکلاتی دارند.
اگر این سد تکمیل شود مشکل آب 100 روستا و شهرهای گنبدکاووس، مینودشت، گالیکش و مراوه تپه حل می شود.
انتهای پیام/ش