خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1775250 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

نمایندگان رئیس جمهوری آمریکا فردا به پاکستان سفر می کنند

مهر | بین‌الملل | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:27
«زلمای خلیل زاد» و «آلیس ولز» نمایندگان ویژه رئیس جمهوری آمریکا در امور صلح افغانستان و آسیای جنوبی و مرکزی، فردا به پاکستان سفر می کنند.
پاكستان،سفرهاي،خليل،زاد،افغانستان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از «هم نیوز»، «زلمای خلیل زاد» نماینده ویژه رئیس جمهوری آمریکا در امور صلح افغانستان به همراه «آلیس ولز» معاون وزیر خارجه این کشور در امور آسیای جنوبی و مرکزی، فردا طی سفری ۵ روزه وارد پاکستان می شوند.
نمایندگان رئیس جمهوری آمریکا در این سفر ضمن دیدار با مقامات دولتی و نظامی پاکستان در مورد خروج نظامیان آمریکایی از افغانستان و همچنین مذاکرات صلح افغانستان و طالبان به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت.
خلیل زاد که چهارمین دور سفرهای خود به افغانستان و کشورهای منطقه را آغاز کرده است اکنون در چین بسر می برد.
وی در دور چهارم سفرهای منطقه ای خود که تا تاریخ ۲۱ دسمبر (یکم بهمن) ادامه دارد به هند و افغانستان نیز سفر خواهد کرد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1775250 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.