خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 04 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

جمهوری اسلامی ایران نظام رحمت و استواری است

مهر | دین و اندیشه | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:27
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در همایش«همبستگی معنوی ادیان برای سربلندی ایران» گفت: جمهوری اسلامی ایران نظام رحمت واستواری است و حمایت از نظام جهوری اسلامی بر همه ما واجب است.
همبستگي،پيروان،رخنه،كشور،فرهنگي،ياد،عزيز،دستاوردهاي،دست،حماي ...

خلاصه خبر

ابراهیمی‌ترکمان با تأکید بر حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گفت: ما ارزان نخریدیم این انقلاب را و ارزان از دست نخواهیم داد و تا پای جان همه ما در برابر این انقلاب عظیم الشأن و در حمایت از آن خواهیم ایستاد و رهبری معظم انقلاب را که رهبری همه آحاد ملت ایران هستند و از رفتاری که از خودشان در طول این سال‌ها نشان دادند و خانواده‌های مسلمان، کلیمی، ارامنه و زرشتی‌ها را مورد تفقد قرار دادند، این بیانگر این است که رهبری همه نظام اسلامی هستند.
به قول مقام معظم رهبری و امام (ره)؛ ما دستاوردهای کمی بعد از انقلاب نداشتیم.
ابراهیمی‌ترکمان به همزیستی مسالمت آمیز مسلمانان، مسیحیان، یهودیان و زرتشتییان و تمام پیروان آنها در ایران اشاره کرد و گفت: امروز کلماتی که از آیات مقدس در ابتدای این همایش قرائت شد همه در یک راستا بودند؛ چراکه جوهر و گوهر دین یکی است.
مذهب، شریعت، مسلک، طریقت، دین.
ابراهیمی‌ترکمان با اشاره به پیشرفت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف گفت: امروز که به منظور بزرگداشت چهلمین سالگرد گردهم آمدیم، مقام معظم رهبری همواره نسبت به حفظ دستاوردهای انقلاب تأکید دارند.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در پایان سخنان خود، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: شهید کسی است که خدا را دیده و نظر می‌کند به وجه‌ الله که امام خمینی (ره) متذکر آن شده‌اند.