خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ظرفیت بافت قدیمی و سنتی شهرکرد در تولید تئاتر به‌کار گرفته می‌شود

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:26
مدیرکل ارشاد چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه مناطقی از بافت قدیمی شهر در اختیار اصحاب تئاتر قرار داده می‌شود گفت: ساخت پلاتوها با کمک شهرداری‌ها و راه و شهرسازی در بافت قدیمی شهرکرد انجام می‌شود.
شهركرد،دانشگاه،اصحاب،استان،تئاتر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، جواد کارگران صبح امروز در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: در سال‌های اخیر روند رو به رشدی در تئاتر استان شاهد بودیم و برای نخستین بار جشنواره تئاتر فجر را در استان داشتیم که با اقبال عمومی روبه‌رو شد و ما اعتماد کردیم به اصحاب تئاتر و محل در اختیار تئاتر استان قرار گرفت تا استقلال داشته باشند.
وی با بیان اینکه تلاش داریم فرهنگ تئاتر را در استان ترویج دهیم، افزود: حضور مسئولان در حمایت از تئاتر موجب دلگرمی اصحاب تئاتر است و امیدواریم مسئولان بیشتر به این امر بپردازند.
بیشتر بخوانید:
مدیرکل ارشاد چهارمحال و بختیاری بیان کرد: یکی از سالن‌های مربوط به فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهر فرخ‌شهر را برای فعالیت‌ هنری به دانشگاه تئاتر واگذار کردیم که این دانشگاه برای نخستین بار در استان فعال شده است.
کارگران ادامه داد: هدف این دانشگاه این است که تئاتر استان علاوه بر آموزه‌های تجربی به صورت آکادمیک نیز توسعه یابد.
وی با بیان اینکه مناطقی از بافت قدیمی شهر در اختیار اصحاب تئاتر قرار داده می‌شود، گفت: ساخت پلاتوها با کمک شهرداری‌ها و راه و شهرسازی در بافت قدیمی شهرکرد انجام می‌شود.
انتهای پیام/ح