خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1292622 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

ظرفیت بافت قدیمی و سنتی شهرکرد در تولید تئاتر به‌کار گرفته می‌شود- اخبار استانها

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:26
مدیرکل ارشاد چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه مناطقی از بافت قدیمی شهر در اختیار اصحاب تئاتر قرار داده می‌شود گفت: ساخت پلاتوها با کمک شهرداری‌ها و راه و شهرسازی در بافت قدیمی شهرکرد انجام می‌شود.
شهركرد،دانشگاه،اصحاب،استان،تئاتر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، جواد کارگران صبح امروز در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: در سال‌های اخیر روند رو به رشدی در تئاتر استان شاهد بودیم و برای نخستین بار جشنواره تئاتر فجر را در استان داشتیم که با اقبال عمومی روبه‌رو شد و ما اعتماد کردیم به اصحاب تئاتر و محل در اختیار تئاتر استان قرار گرفت تا استقلال داشته باشند.
وی با بیان اینکه تلاش داریم فرهنگ تئاتر را در استان ترویج دهیم، افزود: حضور مسئولان در حمایت از تئاتر موجب دلگرمی اصحاب تئاتر است و امیدواریم مسئولان بیشتر به این امر بپردازند.
بیشتر بخوانید:
مدیرکل ارشاد چهارمحال و بختیاری بیان کرد: یکی از سالن‌های مربوط به فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهر فرخ‌شهر را برای فعالیت‌ هنری به دانشگاه تئاتر واگذار کردیم که این دانشگاه برای نخستین بار در استان فعال شده است.
کارگران ادامه داد: هدف این دانشگاه این است که تئاتر استان علاوه بر آموزه‌های تجربی به صورت آکادمیک نیز توسعه یابد.
وی با بیان اینکه مناطقی از بافت قدیمی شهر در اختیار اصحاب تئاتر قرار داده می‌شود، گفت: ساخت پلاتوها با کمک شهرداری‌ها و راه و شهرسازی در بافت قدیمی شهرکرد انجام می‌شود.
انتهای پیام/حبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1292622 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.