خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1775250 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

جزئیات بارش‌های ۲۴ساعت گذشته/۵۴میلی‌متر باران در «شول آباد» بارید

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:19
خرم‌آباد- اداره کل هواشناسی لرستان جزئیات بارش‌های ۲۴ ساعت گذشته در نقاط مختلف این استان را اعلام کرد.
هواشناسي،بارش،ميلي

به گزارش خبرگزاری مهر، اداره کل هواشناسی لرستان بارش های ۲۴ ساعت گذشته، از ساعت ۹:۳۰ یکشنبه ۲۳ دی ماه تا ۹:۳۰ امروز دوشنبه ۲۴ دی ماه در ایستگاه های هواشناسی این استان را اعلام کرد.
بر این اساس، در خرم آباد ۱۹ میلی متر، در بروجرد ۳۷ میلی متر، در الیگودرز ۵ میلی متر، در کوهدشت ۳۰ میلی متر و در پلدختر ۱۵ میلی متر بارش باران داشته ایم.
همچنین در دورود ۳۱ میلی متر، در الشتر ۴۱ میلی متر، در نورآباد ۲۶ میلی متر، در ازنا ۴ میلی متر و در رومشکان ۳۳ میلی متر بارش باران ثبت شده است.
میزان بارندگی در ایمان آباد ۱۷ میلی متر، در سیلاخور ۱۹ میلی متر، در سپیددشت ۴۸ میلی متر، در شول آباد ۵۴ میلی متر و در دوره ۲۳ میلی متر بوده است.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1775250 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.