خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1775271 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

اقوام مختلف برای وطن و کشورشان ایثار و فداکاری دارند و داشتند

مهر | سیاسی | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:18
رئیس جمهور گفت: ۳۸۰۰ شهید از استان گلستان تقدیم انقلاب شد که نشان می دهد اقوام مختلف برای وطن و کشورشان ایثار و فداکاری دارند و داشتند.
ايران،استان،گلستان

به گزارش خبرنگار مهر، حسن روحانی رئیس جمهور که با همراهی برخی از اعضای هیئت دولت به گلستان سفر کرده در جمع مردم این استان اظهار داشت: بسیار سپاسگزارم از مردم عزیز و بزگوار استان گلستان که گلستان ایران عزیز ماست، گلستان ایران و ایران گلستان، هر دو، از صفای مردم و صمیمت مردم و اظهار محبت مردم در اینجا که همواره در همه صحنه ها به عنوان مردمانی شجاع، عاشق ایران، عاشق انقلاب هستند و استانی که استان وحدت اقوام و مذاهب است.
وی افزود: ۳۸۰۰ شهید از این استان تقدیم انقلاب شد و نشان می دهد که اقوام مختلف برای کشورشان و وطنشان ایثار و فداکاری دارند و داشتند.
ادامه دارد...برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1775271 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.