خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1848374 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

واکنش خوب بچه‌های مدرسه‌ای در قصر شیرین به مانور زلزله +فیلم

باشگاه خبرنگاران | یادداشت | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 18:34
در پی زلزله شدیدی که چندی پیش در قصرشیرین رخ داد، دانش‌آموزان دبستانی در این شهرستان واکنش جالبی در یک مانور زلزله از خود نشان دادند.
واكنش،كلاس،معلم،فيلم

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، به تازگی ویدئویی از واکنش جالب دانش‌آموزان دبستانی در قصرشیرین منتشر شده با این عنوان که این فیلم در حین وقوع زلزله ۵/۹ ریشتری اخیر در این شهرستان گرفته شده است.
همچنین گفته شده این فیلم به طور کاملاً اتفاقی توسط معلم کلاس گرفته شده که قصد گرفتن عکس دسته جمعی از آنها را داشت اما واقعیت امر چیز دیگری است.
همانطور که در فیلم هم مشاهده می‌شود، تصاویر مربوط به یک مانور زلزله است که با واکنش خوب و مثبت دانش‌آموزان همراه می‌شود.
به نظر می‌رسد که معلم کلاس تنها با تکان دادن تلفن همراهش باعث ایجاد هیجان در این فیلم شده است.
در ادامه می‌توانید بخشی از فیلم گرفته شده توسط این معلم را مشاهده کنید:
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1848374 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.