خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1775249 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

پولی شدن تونل‌های شهری هیچ توجیهی ندارد

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:15
استاندار تهران گفت: هرگونه تعیین عوارض برای معابر و تونل‌های شهر تهران در شرایطی که مردم با افزایش قیمت‌ها مواجه هستند، دلیل و توجیهی ندارد.
محسني،بندپي،اخذ،شهري،عوارض،تهران

محسنی بندپی مطرح کرد؛
به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در گفتگویی رادیویی با اشاره به خبر اخیری که در خصوص اخذ عوارض از تونل‌های شهر تهران در رسانه‌ها منتشر شده است، اظهار کرد: هر نوع تصمیم‌گیری در خصوص اخذ عوارض برای سال آینده با این توضیح که در سال جاری قابل اجرا نیست، باید در کمیته استانداری تهران بررسی و تأیید شود.
وی افزود: در حال حاضر استانداری به هیچ وجه چنین درخواستی از شهرداری و مدیریت شهری نداشته و به طور کلی اگر هم وضع شود، خلاف قانون است و نسبت به جلوگیری آن اقدام خواهیم کرد.
محسنی بندپی تصریح کرد: اگر قرار باشد اخذ عوارض در تونل‌های شهری تهران برای سال ۹۸ اجرایی شود، باید از سوی مدیریت شهری تهران پیشنهاد آن ارائه و دلایل توجیهی آن مطرح شود.
بیشتر بخوانید: توضیحات معاون شهردار درباره پولی شدن تردد در تونل‌های شهری
استاندار تهران با بیان اینکه اجرای درخواست اخذ عوارض در تونل‌های شهری تهران برای سال جاری منتفی و غیرقابل اجرا است، گفت: برای سال ۹۸ در صورتی که این طرح در استانداری مطرح شود، بعد از تأیید به شورای شهر ارجاع و برای اجرا ارائه می‌شود.
وی افزود: هرگونه تعیین عوارض در شهر تهران در چنین شرایطی که مردم با افزایش گرانی‌ها و قیمت‌ها مواجه هستند، دلیل و توجیهی ندارد.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1775249 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.