خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1775271 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

طراحان معاصر به گالری فرشته می‌آیند

باشگاه خبرنگاران | فرهنگی و هنری | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:15
نمایشگاه گروهی «طراحان معاصر» در گالری شهرکتاب فرشته برگزار می‌شود.
مجموعه،تجسمي،نمايشگاه،گالري،فرشته

به گزارش حوزه تجسمی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، نمایشگاه گروهی «طراحان معاصر» با مجموعه آثاری از حمیدرضا اندرز، مهدی حسینی، مهرداد خطایی، منوچهر معتبر و الهام یزدانیان در گالری فرشته برگزار می‌شود.
درباره اين نمايشگاه آمده است: هر اثر هنری فرآیندی است از طراحی تا اجرا و زمانی ماندگار می شود که تمامی مراحلِ این فرآیند، کامل و منحصر به فرد و بی نقص باشد.
بر این اساس گالری فرشته با سیاق پیشین این بار نیز برای دومین سال با چنین رویکردی، نمایشگاهی از مجموعه آثار اساتید و هنرمندان تجسمی را برگزار می‌کند.
گفتنی است آیین گشایش این نمایشگاه، بیست و هشتم دی ماه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ است.گالری فرشته به مدت ۱۰ روز و تا نهم بهمن ماه میزبان علاقمندان خواهد بود.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1775271 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.