خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 02 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بارش باران در اکثر محورهای مواصلاتی کشور

انتخاب | اجتماعی و حوادث | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:15
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راههای کشور را تشریح کرد و از بارش باران در اکثر محورهای مواصلاتی کشور خبر داد.
باران،اردبيل،لرستان،كشور،بارش،محور،محورهاي،استان

خلاصه خبر

سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به بارش باران و برف در محورهای کشور گفت: در حال حاضر شاهد بارش برف در اکثر محورهای استان زنجان، محورهای داران-الیگودرز، خوانسار-دامنه، محور فریدونشهر استان اصفهان، محور بستان آباد-سرچم استان آذربایجان شرقی، محورهای شاهین دژ-میاندوآب، میاندوآب-مهاباد، شاهین دژ-میاندوآب و بوکان-مهاباد استان آذربایجان غربی، محور اسالم-خلخال استان اردبیل، محور کوهرنگ-مسجدسلیمان استان چهارمحال و بختیاری، محورهای سمنان-فیروزکوه، شهمیرزاد-کیاسر و سمنان-دامغان استان سمنان، محور اردبیل-سرچم استان اردبیل، محورهای سقز-دیواندره و سنندج-قروه استان کردستان، محورهای توره- ازنا، توره-بروجرد و ملایر- اراک استان مرکزی، محورهای بروجرد-اراک، الیگودرز-اصفهان، نورآباد-هرسین و نورآباد-نهاوند استان لرستان و همچنین محورهای کرج چالوس و هراز هستیم.
سرهنگ رحمانی در ادامه با اشاره به سقوط بهمن در جاده چالوس ساعت ٨ امروز نیز گفت: صبح امروز این محور تا ساعت ٩:۴۵ بازگشایی شد.