خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1757500 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

دشمنان نظام نمی توانند چهره خود را پشت شعارهای زیبا پنهان کنند

باشگاه خبرنگاران | فرهنگی و هنری | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:11
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت:حفظ نظام از اوجب واجبات است و امروز دشمنان نظام نمی توانند چهره خود را پشت شعارهای زیبا پنهان کنند.
همبستگي،ابراهيمي،تركمان،اسلامي،نظام،انقلاب،ايران،اديان

ابراهیمی ترکمان در همایش همبستگی معنوی ادیان:
به گزارش خبرنگار حوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، آیت الله تسخیری رئیس مرکز گفتگوی ادیان و فرهنگ‌ها در مراسم همبستگی معنوی ادیان برای سربلندی ایران امروز در سازمان تبلیغات اسلامی اظهار کرد: آفریده خداوند شایسته احترام است و از نظر ما ایران سرزمین همه مردمان است که به معنای اتحاد ادیان است.
ابراهیمی ترکمان رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در بخش دیگری از این مراسم گفت:رحمت الهی امروز با بارشی که دیدیم بر همه ما نازل شده است.
امروز هر کدام از عزیزانی که در این مجلس حضور دارند به زبان و کتاب خودش خداوند متعال را خواند و یاد کرد.
وی با بیان اینکه ما امروز اینجا جمع شدیم که با زبان دل، ایران را یاد کنیم، بیان کرد: ما در آستانه چهلمین سال انقلاب اسلامی ایران هستیم.
انقلابی که اخلاقی‌ترین انقلاب جهان است و امروز وظیفه همه ما حفظ و حراست از این دستاورد ارزشمند است که در صورت غفلت، پشیمانی در بر خواهد داشت.
ما این انقلاب را ارزان نخریدیم و ارزان هم از دست نخواهیم داد.
وی با بیان اینکه ممکن است مشکلات و سختی هایی وجود داشته باشد و قطعا هم وجود دارد، گفت: وقتی مجموعه نظام را نگاه می کنیم رشد و پیشرفت خوبی را در همه حوزه ها می بینیم پس حفظ نظام از اوجب واجبات است.امروز دشمنان نظام نمی توانند چهره خود را پشت شعارهای زیبا پنهان کنند.
در حال تکمیل...برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1757500 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.