خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1775249 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تکلیف جایگاه زنان و روابط عمومی در ساختار جدید آموزش‌وپرورش- اخبار اجتماعی

تسنیم | اجتماعی و حوادث | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:10
قائم مقام وزیر آموزش‌وپرورش گفت:‌ همکاران ما با برنامه‌ریزی دقیق روشی را طراحی می‌کنند تا بتوانند جایگاه حوزه زنان را به صورت متمایز در ساختار وزارت آموزش وپرورش تعریف کنند.
تفصيلي،اللهي،وپرورش،وزارتي،چارت،تسنيم،موازي،آموزش،زنان،حوزه، ...

امیرعلی نعمت اللهی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در پاسخ به این پرسش که " آیا در ساختار جدید وزارت آموزش وپرورش دفتر امور زنان حذف خواهد شد؟" اظهار کرد: حوزه زنان مورد توجه دولت، شخص رئیس‌جمهور و وزیر آموزش و پرورش است.
وی افزود: همکاران ما با برنامه‌ریزی دقیق روشی را طراحی می‌کنند تا بتوانند جایگاه حوزه زنان را به صورت متمایز در ساختار وزارت آموزش وپرورش تعریف کنند.
سرپرست امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش‌وپرورش تاکید کرد: جایگاه زنان به صورت بسیط‌تری در چارت جدید لحاظ شده است و هنوز در حال بررسی‌های کارشناسی هستیم و هیچ تصمیم قطعی تا این لحظه گرفته نشده است.
نعمت اللهی در واکنش به این موضوع که " برخی نگرانی‌ها از ادغام مرکز روابط عمومی و حوزه وزارتی وجود دارد، وضعیت کارمندان بخش روابط عمومی چگونه خواهد بود؟" گفت: واقعا نمی‌دانم علت این نگرانی‌ها چیست.
اصلا قرار نیست فردی از این مجموعه حذف و مشکلی ایجاد شود، همه چیز براساس روال خود پیش می‌رود و کارها انجام خواهد شد.
وی در پایان تأکید کرد:‌ دفاتر و اداراتی که فعالیت‌هایشان با هم همپوشانی دارد، ادغام می‌شوند و این مسئله باعث کاهش موازی کاری‌ها و اسراف بودجه می‌شود.
هر تغییری اگر کارشناسی باشد به تحرک، پویایی و تحول منجر می‌شود و این تغییرات در مناطق متناسب با چارت ستاد اعمال خواهد شد.
وقتی ساختار تفصیلی ابلاغ شد نیازها را بررسی می‌کنیم اما لزوما هر تغییر ساختاری به معنای کم‌کردن نیروها نیست و بعد از ابلاع ساختار تفصیلی باید ببینیم فرایند چگونه پیش‌بینی می شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، سید محمد بطحایی وزیر آموزش‌وپرورش نیز اخیرا در اینباره گفته بود:" اصلاحات ساختاری را در ستاد آموزش و پرورش شروع کرده‌ایم و بعد به استان‌ها و مناطق وارد خواهیم شد و نکته این است که در این اصلاح ساختار باید تلاش کنیم فعالیت‌ها و وظایف موازی در واحد‌های وزارتخانه کاهش یابد و مخاطب اصلی بنده معاونت‌های آموزشی هستند و این وظایف موازی چالش‌های سازمانی و تضادها را افزایش می‌دهد و این یعنی مستهلک کردن انرژی و توان سازمان".
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1775249 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.