خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1773809 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

هوای خوزستان تا آخر هفته بارانی است

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:08
اهواز- مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: بارش ها در استان همراه با رعد و برق با شدت و ضعف تا آخر هفته ادامه دارد.
زاري،دهدز،خوزستان،بارش،شهر،دماي

محمد سبزه زاری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: طی شبانه روز گذشته شهر آغاجری با دمای ۱۹ و شهر دهدز با دمای پنج درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و سردترین شهرهای خوزستان گزارش شده است.
وی با بیان اینکه طی همین مدت شهر اهواز حداکثر دمای ۱۵ و حداقل دمای ۱۴ درجه سانتیگراد را گزارش کرده است، خبر داد: بارش ها همراه با رعد و برق با شدت و ضعف تا آخر هفته ادامه دارد.
سبزه‌ زاری بیان کرد: طی روز جاری وزش بادها قابل ملاحظه بوده و خلیج فارس مواج است.
مدیرکل هواشناسی خوزستان در خصوص بارش برف در خوزستان گفت: بارش در ارتفاعات به صورت برف خواهد بود.
سبزه‌زاری میزان بارندگی ها تا ساعت ۹ صبح امروز را در شهر حسینیه ۵۱.۴، لالی ۲۵.۵، شوش ۱۹.۷، دزفول ۱۵.۵، دهدز ۱۵.۱، ایذه ۱۲.۹، گتوند ۱۱.۴، شوشتر ۷.۹مسجدسلیمان ۷.۶، بستان ۷.۵، اهواز ۱.۵، کشاوزی ۱، رامهرمز ۰.۲ و شادگان ۰.۰۱ میلیمتر اعلام کرد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1773809 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.