خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1757599 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

واکنش صدر اعظم نوری به شهادت آتش نشان جوان

مهر | اجتماعی و حوادث | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:05
رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران گفت: عدم رعایت مسائل ایمنی موجب ایجاد حادثه در پایتخت می‌شود.
شهر،رخ،نوري،حريق،نشانان،آتش

به گزارش خبرنگار مهر، زهرا صدراعظم نوری روز دوشنبه در جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر تهران که به منظور بررسی بندهای برنامه سوم شهر تهران برگزار شد، گفت: شاهد این هستیم که مرتب به دلیل عدم رعایت مسائل ایمنی حوادثی رخ می دهد که جان و مال انسان‌های بیگناه را به مخاطره می اندازد.
وی افزود: روز گذشته در حریق که در سوله ای به متر ۳۰۰ متر در شهرک صنعتی بهارستان رخ داد، آتش نشانان تلاش خود را برای مهار حریق انجام داده و حریق را کنترل کردند.
نوری افزود: آتش‌نشانان در حال جمع آوری تجهیزات بودند که کابل ۲۰ کیلو واتی در اطراف محل موجب پرتاب شدن آتش نشانان و شهادت سید احسان جامعی یکی از آتش نشانان جوان بود.
وی یادآور شد: این آتش نشان با ۳۱ سال سن، ۹ سال سابقه حضور در سازمان آتش نشانی را داشته است.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1757599 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.