خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1777083 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

دشتستان پیشتاز کسب رتبه‌های زیر هزار کنکور در استان بوشهر است

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:04
بوشهر - نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: دشتستان پیشتاز کسب رتبه‌های زیر هزار کنکور در استان بوشهر است.
مقام،اشاره،بوشهر،كسب،دشتستان،استان،پرورش،آموزش

به گزارش خبرنگار مهر، محمد باقر سعادت صبح دوشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار داشت: آموزش و پرورش دارای اهمیت بسیار زیادی است و همه باید برای تقویت برنامه‌های تعلیم و تربیت تلاش کنند.
وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش قوی باعث توسعه و پیشرفت در همه حوزه‌ها می‌شود، ادامه داد: آموزش و پرورش در حوزه اقتصاد، ورزش، فرهنگ و هنر و .
.
.
بسیار مهم است و بنیاد هر جامعه‌ای آموزش و پرورش است.
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تیم مدیریتی آموزش و پرورش استان بوشهر باعث شکوفایی و ارتقای بسیار خوبی در سطح استان شده است و امیدواریم روزی برسد که در سطح کشور درخشش بسیار بالایی داشته باشیم.
وی با اشاره به اینکه استان بوشهر از استان‌های پیشتاز در زمینه آموزش نوین بوده است، تصریح کرد: استان بوشهر سابقه دیرینه و درخشانی در آموزش و پرورش جدید در کشور دارد.
سعادت با اشاره به وضعیت فعالیت آموزش و پرورش دشتستان، خاطرنشان کرد:‌ شورای آموزش و پرورش دشتستان توانسته مقام اول در استان بوشهر را کسب کند و شاهد فعالیت‌های بسیار خوبی در این شهرستان بوده‌ایم.
وی با اشاره به کسب ۷۵ رتبه زیر هزار کنکور سراسری در شهرستان دشتستان، افزود: کسب مدال در مسابقات فناوری نانو، کسب عنوان پژوهشگر جوان استان، مقام برتر کشوری توسط معلمان دشتستان در طرح‌های پژوهشی، کسب مقام کشوری مقالات علمی رشته ریاضی و شیمی، کسب مقام‌های ورزشی و فرهنگی و هنری و .
.
.
بخشی از افتخارات آموزش و پرورش دشتستان است.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1777083 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.