خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1777089 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

پزشک قرآنی؛ هم طبیب روح و هم طبیب جسم است

مهر | دین و اندیشه | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:01
نشست صمیمی حجت الاسلام عرفاتی سرپرست شبکه قرآن و معارف سیما با پزشکان قرآنی برگزار شد.
عرفاتي،جامعه،جلسه،قرآن،شبكه،پزشكان،قرآني

به گزارش خبرگزاری مهر، جلسه ای صمیمی از سوی حجت الاسلام عرفاتی مدیر شبکه قرآن و معارف سیما با پزشکان فعال در عرصه قرآنی برگزار شد.
در ابتدای این نشست سرپرست این شبکه تلویزیونی ضمن خوش‌آمدگویی به پزشکان قرآنی، معرفی پزشکان متعهد، متخصص و قرآن‌دوست به جامعه را مهمترین انگیزه ایجاد این جلسه دانست و گفت: شبکه قرآن از باب رسانه وظیفه خود می‌داند که با ساخت تولیدات تلویزیونی به این موضوع پرداخته که امیدواریم جامعه قرآنی پزشک نیز در این مسیر همراهمان باشند.
عرفاتی پزشکان قرآنی را طبیب روح و جسم خواند و بیان داشت: افرادی نظیر پروفسور سیم فروش که با بیش از هزاران پیوند موفق کلیه در جهان پیش تاز می باشد، با برگزاری جلسات متعدد قرآنی جایگاه ویژه ای نزد جامعه قرآنی دارند و این باید اسوه و الگوی دانشجویان رشته پزشکی باشد ضمن آنکه رسانه ای کردن این مهم در دستور کار شبکه قرآن و معارف سیما می باشد.
در این جلسه ناصر سیم‌فروش، رحیم قربانی، حسین کرمی، محمدمهدی بحرالعلوم، سیدحمید حسینی و مهناز آزاد نظرات و پیشنهاداتی بیان نمودند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1777089 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.