سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

لزوم توجه به مسائل ایمنی در سطح شهر تهران/ برخورد نردبان با کابل برق علت شهادت یک آتش نشان

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:01
صدراعظم نوری با اشاره به شهادت یک آتش‌نشان در حادثه آتش‌سوزی در شهرک صنعتی بهارستان، بر لزوم توجه به مسائل ایمنی تأکید کرد.
صدراعظم،نردبان،حادثه،جان،شوراي،آتش،شهر،تهران

عضو شورای شهر تهران مطرح کرد؛
به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، زهرا صدراعظم نوری رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران در یکصد و چهاردهمین جلسه شورای شهر تهران که امروز (دوشنبه ۲۴ دی ماه) برگزار شد، با اشاره به جان باختن یکی از آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی شهر تهران که طی یک عملیات در روز گذشته اتفاق افتاد، اظهار کرد: به دلیل رعایت نشدن مسائل ایمنی شاهد بروز حوادثی در سطح شهر تهران هستیم که جان انسان‌ها را به خطر می‌اندازد.
عضو شورای شهر تهران با اشاره به وقوع حادثه آتش سوزی روز گذشته در شهرک صنعتی بهارستان و اعزام چند ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه، گفت: مأموران آتش‌نشانی آتش را به صورت کامل اطفا کردند، اما زمانی که مشغول جمع‌آوری نردبان بودند، این نردبان به کابل ۲۰ کیلووات برخورد می‌کند و باعث پرتاب شدن آن به سوی آتش‌نشانان می‌شود و یکی از آتش نشانان که ۳۱ سال داشت به دلیل برق گرفتگی جان باخت.
صدراعظم نوری تصریح کرد: آتش‌نشان دیگری که در این حادثه پرتاب شده بود، در بیمارستان احیاء می‌شود و سلامتی خود را به دست می‌آورد و من به عنوان نماینده مردم تهران شهادت این آتش‌نشان فداکار را به خانواده او تسلیت می‌گویم.
انتهای پیام/