خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1757500 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

اجرای ۱۱۰ گفتمان دینی ویژه پیروزی انقلاب در مدارس استان بوشهر

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:01
بوشهر - مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر از اجرای ۱۱۰ گفتمان دینی ویژه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در مدارس استان بوشهر خبر داد.
چهلمين،جوان،نسل،تبيين،بوشهر،تبليغات،انقلاب،استان،اسلامي

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانیصبح دوشنبه در دیدار با رئیس اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان بوشهر، از اجرای ۱۱۰ گفتمان دینی ویژه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در مدارس استان خبر داد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر ضمن تاکید بر لزوم بصیرت بخشی به نسل جوان در ایام الله دهه فجر گفت: دشمن از همه ظرفیت‌های خود در راستای انحراف نسل جوان از آرمان‌های انقلاب استفاده می‌کند، بنابراین ما هم موظف هستیم به انحاء مختلف و با بهره‌گیری از تمام پتانسیل‌های موجود به آگاهی بخشی و تبیین مبانی و ارزش‌های انقلاب اسلامی به نسل جوان بپردازیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با تشریح برنامه‌های محتوایی تبلیغات اسلامی استان در این زمینه ادامه داد: گفتمان‌های فوق در چهار حوزه‌ی تبیین نظام محاسباتی انقلاب اسلامی، تبیین اندیشه‌های متعالی حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری، مبانی انقلاب اسلامی و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در سطح مدارس استان برگزار خواهد شد.
حجت‌الاسلام سروستانی در این دیدار همچنین بر نقش موثر اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان در غنابخشی مفاهیم و آموزه‌های انقلاب اسلامی در سطح نسل جوان و تقویت روحیه‌ی انقلابی‌گری تاکید کرد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر تعامل با دستگاه‌های اجرایی و نهادهای فرهنگی و آموزش و پرورش را از سیاست های مهم تبلیغات اسلامی استان در برگزاری گفتمان‌های دینی در سطح مدارس استان عنوان کرد و تعامل و همکاری انجمن های اسلامی دانش آموزان و آموزش و پرورش استان را در این مورد مطلوب ارزیابی کرد.
عبدالرحیم افروغ رئیس اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان بوشهر ضمن تشریح برنامه‌های گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بر آمادگی این تشکل در همکاری با مجموعه تبلیغات اسلامی استان تاکید کرد.
محمد شهبازی کارشناس فرهنگی، رسانه و فن‌آوری‌های نو و مسئول گفتمان های دینی تبلیغات اسلامی استان گزارشی از روند برنامه های اجرا شده و در دست اجرای ویژه ی گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ارائه داد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1757500 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.