خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1773419 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تاخیر در برگزاری جلسه علنی شورای شهر تهران

جهان | اجتماعی و حوادث | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:00
تاخیرات پی‌در‌پی اعضای شورای شهر تهران در ماه‌های اخیر به یک معضل در برگزاری جلسات علنی شورای شهر تهران تبدیل شده است.
تذكرات،شوراي،تهران،شهر،جلسه

به گزارش جهان نيوز به نقل از تسنیم، در حالی طبق دستور جلسه هیئت رئیسه شورای شهر تهران قرار بود امروز یکصدوچهاردهمین جلسه شورای شهر تهران با موضوع ادامه بررسی لایحه برنامه 5 ساله سوم شهر تهران برگزار شود که تا ساعت 9:30 به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضای شورا در جلسه علنی، این جلسه هنوز تشکیل نشده است.این در حالیست که در این جلسه محسن هاشمی، زهرا نژادبهرام، شهربانو امانی، محمدجواد حق‌شناس، حسن خلیل‌آبادی، محمد علیخانی، سید حسن رسولی، مجید فراهانی، آرش میلانی، سید محمود میرلوحی، زهرا صدراعظم نوری حضور دارند.در هفته‌های اخیر نیز محسن هاشمی تذکرات پی در پی درباره عدم حضور به موقع اعضای شورای شهر تهران در جلسات علنی داده است اما این تذکرات مورد توجه اعضا قرار نگرفته است.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1773419 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.