خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1757599 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

فاطمیون به روایت فعالان مقاومت یمن+فیلم- اخبار فرهنگی

تسنیم | فرهنگی و هنری | دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:00
اعضای کاروان تبلیغی بین‌المللی شامل فعالان گروه‌های مقاومت از کشورهای یمن، بحرین و سوریه بر سر مزار شهدای فاطمیون حاضر شدند.
فرهنگي،سوريه،شهداي،يمن،كاروان،فاطميون

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، اعضای کاروان تبلیغی بین‌المللی که فعالان گروه‌های مقاومت از یمن، بحرین و سوریه هستند، بر سر مزار شهدای فاطمیون حاضر شدند.
اعضای کاروان تبلیغی بین‌المللی 18 دی ماه 97 با حضور بر مزار مطهر ذبیح فاطمیون، شهید «رضا اسماعیلی» و دیگر شهدای فاطمیون در گلزار شهدای بهشت رضا(ع) حرکت خود را آغاز کردند.
حجت‌الاسلام «سید حسن العماد» دبیرکل حزب مستقبل العداله یمن، شیخ «عبدالله صالح» نایب رئیس جمعیت اسلامی بحرین و «سیدحسن حاج یحیی» از فعالان فرهنگی در فوعه و کفریای سوریه از جمله شخصیت‌های این کاروان هستند.
حجت‌الاسلام «سید حسن العماد»، دبیرکل حزب مستقبل العداله یمن، با اشاره به این حرکت فرهنگی و ارزش‌گذاری جهاد کم‌نظیر فاطمیون در سوریه گفت: اگر بخواهیم حقیقت فاطمیون را در یک جمله به صورت خلاصه بیان کنیم باید بگوییم فاطمیون توانستند چهره واقعی شیعه را فراتر از مرزها به جهان نشان دهند.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1757599 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.