خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1773581 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

استاندار لرستان درگذشت سرپرست دفتر فنی استانداری را تسلیت گفت

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 10:59
خرم‌آباد- استاندار لرستان درگذشت «فرشاد یوسفوند» سرپرست دفتر فنی استانداری لرستان را تسلیت گفت.
استان،فني،دفتر،درگذشت،لرستان،تسليت،استانداري

به گزارش خبرگزاری مهر، سید موسوی خادمی استاندار لرستان با صدور پیامی درگذشت «فرشاد یوسفوند» سرپرست دفتر فنی استانداری لرستان بر اثر سانحه رانندگی را تسلیت گفت.
در این پیام آمده است:
کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام
خبر درگذشت نابهنگام آقای مهندس یوسفوند که سال ها در عرصه های مختلف منشاء خدمات با ارزشی برای مردم استان بود و در عمر کوتاه همکاری در دفتر فنی استانداری همواره مدیری منادی اخلاق و با جدیت در پیگیری امور محوله به شمار می رفت، موجب غم و اندوه فراوان گردید.
اینجانب این ضایعه بزرگ را به خانواده معزز ایشان، جامعه اداری استان و همکاران حوزه عمرانی استانداری تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای آن مرحوم علو درجات را خواستار و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسالت می نمایم.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1773581 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.