خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1773581 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

برف و کولاک در هراز و فیروزکوه

مهر | اجتماعی و حوادث، استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 10:58
دماوند- رییس پلیس راه شرق استان تهران از برف و کولاک در محورهای هراز و فیروزکوه خبر داد و از رانندگان خواست از سفرهای غیر ضروری پرهیز کنند.
استان،شرق،محورهاي

سرهنگ سیاوش محبی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بارش برف را از شب گذشته در محورهای کوهستانی شرق استان تهران به ویژه محورهای هراز و فیروزکوه شاهد هستیم.
وی افزود: هم اکنون نیز شاهد برف و کولاک در این محورها هستیم.
رییس پلیس راه شرق استان تهران گفت: هم اکنون تمام محورهای مواصلاتی شرق استان تهران باز است، اما از رانندگان می خواهم، از سفرهای غیر ضروری در این محورها پرهیز کنند.
وی گفت: در صورتی که سفر ضروری نیز صورت می گیرد، حتما و حتما باید زنجیرچرخ و تجهیزات زمستانه همراه داشته باشند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1773581 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.