خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1773581 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

حذف رابط خبری ناشنوایان در شبکه استانی سبلان دائمی نیست

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 10:58
اردبیل - مدیرکل صدا و سیمای استان اردبیل گفت: حذف رابط خبری ناشنوایان از شبکه استانی سبلان دائمی نبوده و ویژه برنامه‌های خاصی برای جامعه هدف درنظر گرفته خواهد شد.
اخبار،استاني،سبلان،حذف،رابط،خبري،ناشنوايان

علی ملااحمدی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص گلایه‌های اخیر در خصوص حذف رابط خبری ناشنوایان از شبکه استانی سبلان توضیح داد: یکی از وظایف مهم سازمان صدا و سیما توجه به نیازمندی‌ گروه‌های مختلف جامعه بوده و پررنگ شدن ویژه‌برنامه‌های مرتبط با ناشنوایان از جمله اولویت‌های این مجموعه است.
وی با اشاره به اینکه به دلیل کمبود امکانات بخش رابط خبری ناشنوایان حذف شده است، افزود: برخورداری بخش خبری شبکه سبلان از رابط خبری ناشنوایان از اقدامات بسیار مناسب و ارزنده‌ای بود که در سالیان اخیر مورد توجه قرار گرفت اما به دلیل اینکه یک استودیو به صورت کامل درگیر پخش می‌شد و از لحاظ امکانات با مشکلات خاصی مواجه می‌شدیم، این بخش حذف گردید.
مدیرکل صدا و سیمای استان اردبیل حذف این بخش را به معنای نادیده گرفتن خواسته‌های ناشنوایان ندانست و افزود: طی دیداری که با چندی از ناشنوایان استان داشتیم، قرار بر این شد که زیرنویس اخبار در شبکه استانی سبلان به صورت مستمر ادامه یافته و ناشنوایان از اخبار مهم مطلع شوند.
ملااحمدی ادامه داد: به صورت هفتگی نیز ویژه برنامه خاصی برای ناشنوایان درنظر گرفته خواهد شد که در آن اخبار مهم هفتگی توسط رابط خبری بیان خواهد شد.
به گفته وی برای فراهم شدن بخش رابط خبری ناشنوایان به استودیوهای مجزایی نیازمندیم و در این راستا جای خالی رابطین ناشنوا در بسیاری از شبکه‌های استانی کشور دیده می‌شود.
مدیرکل صدا و سیمای استان اردبیل اضافه کرد: به عنوان رسالت سازمانی و توجه به نیازهای ناشنوایان، به زودی ویژه‌برنامه‌های خبری خاصی برای گروه هدف درنظر گرفته خواهد شد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1773581 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.