خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1773419 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

استفاده از ویدئو چک در پلی‌آف اجباری خواهد بود

مهر | ورزشی | دوشنبه، 24 دی 1397 - 10:57
دبیر سازمان لیگ از اجبار استفاده از ویدئو چک در مرحله پلی آف رقابت‌های لیگ والیبال خبر داد.
پلي،آف،اعتراضات،چك،ويدئو

مسعود یزدان پناه در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره اعتراضات داوری در رقابت های لیگ برتر والیبال گفت: در جلسه ای که با سرمربی تیم ملی داشتیم این موضوع را بیان کردیم.
متاسفانه زمانی که بزرگان تیم اعتراض می کنند سایرین نیز به خود اجازه می دهند که به داوری اعتراض کنند و این در حال نهادینه شدن است.
در حال مبارزه با این موضوع هستیم.
این اعتراضات فقط مختص به والیبال نیست و صراحتا اعلام می کنم که با این موضوع مقابله خواهیم کرد و داوران نباید اجازه صحبت به بازیکنان را بدهند.
دبیر سازمان لیگ درباره استفاده از ویدئو چک برای کاهش اعتراضات گفت: قبول دارم ویدئو چک اعتراضات را کاهش می دهد و استفاده از آن یک گزینه است ولی الزام نیست.
قبل از بازی پیکان و سایپا با هر دو تیم تماس گرفتیم که اگر قرار است بعد از اتمام بازی درباره داوری اعتراض کنند تقاضای ویدئو چک را بدهند اما گفتند نیازی به ویدئو چک نیست.
وی درباره اجبار استفاده از ویدئو چک در مرحله پلی آف گفت: سعی می کنیم در مرحله پلی آف استفاده از ویدئو چک را اجباری کنیم و شرایطی فراهم کنیم که در هر چهار بازی پلی آف ویدئو چک استفاده شود.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1773419 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.