خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1777068 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

کولاک و مه برخی جاده‌های زنجان را فرا گرفته است

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 10:54
زنجان-مسئول مرکز مدیریت راه‌های استان زنجان گفت: با توجه به بارش برف، کولاک و مه برخی از جاده های زنجان را فراگرفته است.
آزادراه،كولاك،استان

محمد محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه بارش برف، کولاک و مه موضعی برخی جاده های استان زنجان را فراگرفته است، گفت: کولاک و مه در آزادراه و ترانزیت زنجان-قزوین، زنجان-بیجار، زنجان-دندی-تخت سلیمان، زنجان-طارم، زنجان-تهم-چورزق، سلطانیه-خدابنده، ابهر-خدانده، نیک پی-ماهنشان حاکم است.
وی اظهار کرد: بارش باران در آزادراه زنجان-تبریز، ترانزیت زنجان-میانه ادامه دارد.
محمدی تصریح کرد: در حال حاضر بیش از ۴۵۰ راهدار در ۲۹ گردنه کوهستانی و صعب‌العبور این استان به‌طور شبانه‌روزی به مسافران و رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان خدمات ارائه می‌دهند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1777068 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.