خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1757599 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

۶۱ درصد جمعیت روستایی سیستان وبلوچستان تحت پوشش شبکه آب و فاضلاب

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 10:51
زاهدان - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی سیستان و بلوچستان گفت: پوشش شبکه آب روستایی از ۷ درصد در قبل از انقلاب به ۶۱درصد رسیده است.
نفر،سيستان،بلوچستان،آب

عبدالاحد ریگی در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: شاخص بهره برداری روستاییان استان سیستان و بلوچستان از شبکه آب و فاضلاب در قبل از انقلاب ۷ درصد و در حال حاضر ۶۱ درصد است.
وی افزود: قبل از انقلاب تنها ۳۵ هزار نفر در سطح استان سیستان و بلوچستان از آب شرب روستایی برخوردار بودند و اکنون این رقم به یک میلیون نفر رسیده است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه رسیدگی به وضعیت آب شرب همه روستاها در دستور کار قرار دارد، تصریح کرد: هم اکنون ۱۳۰۰ روستا با جمعیت ۲۵۱ هزار نفر به صورت سیار آبرسانی می شود.
وی ادامه داد: بانوان می توانند نقش موثری در مصرف بهینه آب داشته باشند زیرا بخشی از فریضه تربیت فرزندان بر عهده این قشر تاثیر گذار جامعه است.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1757599 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.