خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1757500 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

۱۰۰ کیلوگرم تریاک در ارومیه کشف شد

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 10:50
ارومیه _فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از کشف ۱۰۰ کیلوگرم تریاک در ارومیه خبر داد.
ترياك،مهاباد،مواد،پليس،مبارزه،ماموران،موادمخدر

به گزارش خبرنگار مهر، سردار مسعود خرم نیا صبح دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران از انهدام باند قاچاق مواد مخدر و کشف ۱۰۰ کیلو تریاک در عملیات ماموران پلیس مبارزه با موادمخدردر محور مهاباد- ارومیه، خبر داد.
وی اظهار داشت: در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ و باندهای وارد کننده مواد افیونی، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی از خبری پیرامون حمل موادمخدر توسط ۲ دستگاه سواری پژو ۴۰۵ و وانت پیکان، مطلع و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
سردارخرم نیا افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی موفق شدند خودروهای مورد نظر را شناسایی و طی یک عملیات ضربتی، در محور مهاباد- ارومیه متوقف و مورد بازرسی قرار دهند.
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی تصریح کرد: در بازرسی از خودروهای توقیفی، ۱۰۰ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود، کشف شد.
وی با اشاره به اینکه پلیس در اراده خود برای مقابله با تهیه و توزیع کنندگان موادمخدر مصمم است و همراهی شهروندان یکی از ابزارهای مهم در این زمینه است.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1757500 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.