خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1777083 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

اعلام علت سقوط هواپیمای بوئینگ/مهندس پرواز زنده است

مهر | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 10:50
کرج - رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان البرز تاکید کرد که مهندس پرواز هواپیمای بوئینگ که حوالی کرج سقوط کرده زنده است.
جت،پرواز،خلبان،فرودگاه،هواپيما

به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز دوشنبه بیست و چهارم دی‌ماه یک فروند هواپیما به مقصد فرودگاه بین‌المللی پیام در حال پرواز بود که دچار حادثه شد.
به گفته برخی از مسئولان استان البرز مقصد این هواپیما فرودگاه بین‌المللی پیام بوده است که خلبان این هواپیما به‌اشتباه در فرودگاه فتح فرود می‌آید.
همچنین گفته‌شده است؛ این هواپیمای جت تجاری باریک‌پیکر دوربرد با اندازهٔ متوسط بوده که دارای چهار موتور جت است.
این هواپیمای باربری به علت اشتباه محاسباتی خلبان در فرودگاه فتح جاده مشکین آباد به خوش‌نام اقدام به نشستن می‌کند، اشتباه دومی که باعث سقوط هواپیما شده عدم کنترل خلبان و اصابت با دیوار فرودگاه اعلام‌ شده است.
گفتنی است؛ اصابت هواپیما با دیوار فرودگاه باعث خسارت به شهرک مسکونی مجاور با فرودگاه فتح‌ شده است.
گفته می‌شود، ۱۵ سرنشین این هواپیما کشته‌شده و فقط مهندس پرواز توانسته جان خود را نجات دهد.
این خبر هنوز تائید نشده است.
مهرداد بابایی، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان البرز در گفتگو با مهر تاکید کرد که مهندس پرواز این هواپیما نجات یافته و زنده است.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1777083 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.