خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1870906 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تفحص پیکر مطهر شهدای عملیات کربلای ۵ +فیلم

باشگاه خبرنگاران | یادداشت | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 18:34
به مناسبت سالروز عملیات کربلای ۵ فیلمی از تفحص پیکر شهدای این عملیات که ساعتی پیش در شلمچه نزدیک کانال ماهی در حال انجام است را مشاهده می‌کنید.
پيكر،بصره،تفحص،شهداي،شلمچه،دفاع،مقدس،رزمندگان،كربلاي،عمليات

عملیات کربلای ۵ نام عملیاتی است که به دلیل فداکاری‌ها و رشادت‌های کم‌نظیر رزمندگان اسلام در جبهه‌های دفاع مقدس با عنوان عملیات تهاجمی نیز شناخته می‌شود.
عملیات کربلای ۵ با ۱۵ روز فاصله توسط رزمندگان دفاع مقدس و در پی عملیات کربلای ۴ صورت گرفت و به عنوان یکی از عملیات‌های پر هزینه دوران جنگ تحمیلی محسوب می‌شود و تعدادی از رزمندگان دفاع مقدس در آن به شهادت رسیدند و پیکر مطهر آن‌ها هنوز به شهر و دیارشان بازگردانده نشده است.
رزمندگان دفاع مقدس توانستند حدود ۱۵۰ کیلومتر از منطقه اشغالی شلمچه را آزاد و همچنین قسمت‌هایی از جنوب عراق به تصرف خود درآورند.
برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1870906 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.