خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1870906 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

کمبود نیرو و حجم بالای کار؛ ۲ مشکل عمده پرستاران

باشگاه خبرنگاران | سلامت و پزشکی | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 18:34
حضرتی گفت: اضافه کاری و تاخیر در پرداخت مطالبات سبب مشکلات فرسایشی، روحی و معیشتی پرستاران کشور شده است.
ايران،اشاره،مشكلات،حضرت،حضرتي،وزارت،انقلاب،معاون،ميثاق،اسلام ...

معاون پرستاری وزارت بهداشت مطرح کرد؛
به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، مریم حضرتی معاون پرستاری وزارت بهداشت عصر امروز در مراسم تجدید بیعت جامعه پرستاری با حضرت امام خمینی (ره) که در حرم مطهر برگزار شد، اظهار کرد: حضرت زینب (س) در عاشورا از ۲ امام سجاد و باقر پرستاری کردند و خطبه‌های آتشین ایشان موجب حفظ و کیان اسلام شده است.
وی افزود: بی توجهی به پرستاری در واقع بی توجهی به سلامت مردم است و خوشبختانه از نظر علمی پرستاران کشورمان هم ردیف با پرستاران اروپایی هستند و رتبه ما در سطح منطقه اول است.
حضرتی با اشاره به اینکه مشکلات جسمی، فرسایشی و روحی گریبانگیر پرستاران است، ادامه داد: کمبود شدید پرستار، حجم بالای کار، اضافه کاری اجباری و تاخیر در پرداخت مطالبات پرستاران منجر به بروز مشکلات معیشتی شده است که امیدوارم با رفع اینگونه مسائل پرستاران با آرامش کامل و انگیزه بالا به کارهایشان بپردازند و اینطور نباشد که برای رفع مشکلات معیشتی پرستاران از این بیمارستان به مرکز درمانی دیگری برای ادامه کار بروند.
برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1870906 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.